[Kwiecień] Ciekawe wydarzenia

Tym wpisem zaczynamy serie artykułów, na początek przedstawimy listę ciekawych wydarzeń na Kwiecień.

 

Piotr Bałtroczyk – Mężczyzna z kijowym peselem

13 kwietnia 2018 o godz. 19:00 #Inowrocław

https://www.kupbilecik.pl/impreza-22233-piotr.baltroczyk.inowroclaw.html

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:” Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ”. 

I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.

Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ), i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. Z BE jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz, ” słowa sypią się jak gówno z barana”. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg bądź lekturę, czy gitarę.

Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.

Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.


 

PAWBEATS OUT – Koncert premierowy

13.04.2018 (piątek) godz. 19:00 #Toruń

https://www.biletomat.pl/koncerty/pawbeats-out-koncert-premierowy-6489

Koncert premierowy z okazji długo wyczekiwanej premiery płyty OUT bydgoszczanina Marcina Pawłowskiego działającego pod pseudonimem Pawbeats odbędzie się 13 kwietnia w Auli UMK w Toruniu.

Producent zaprosił do udziału plejadę artystów ze wszystkich swoich dotychczasowych płyt – goście będą ogłaszani sukcesywnie.

Pawbeats i goście:
– Marcelina
– Marika
– Natalia Grosiak (Mikromusic)
– Novika
– Pola Rise
– Zeus
– Kali
– KęKę
– Te-Tris
– VNM
– Robert Cichy
– ?
– ?
– ?
– ?

Przed koncertem Pawbeatsa zagra zespół LUXTORPEDA.

KAŻDY kto kupi bilet, otrzymuje darmowe wejście na AFTER PARTY do klubu STARS w Toruniu.

Event stworzą 3 niezależne elementy: Koncert, after party, a także panel dyskusyjny, który nada społecznej wymowy całemu wydarzeniu.


★ 13/04 ★ KĘKĘ w Grudziądzu ★ ToTuTour ★ Koncert ★ Cool Club ★

13.04.2018 20:00 Grudziądz (Kujawsko-pomorskie) – Cool Club, ul. Chełmińska 68

Witajcie KOCHANI❗🙂

Już teraz GORĄCO I SERDECZNIE zapraszamy na NAJWIĘKSZE WYDARZENIE KWIETNIA do COOL CLUBU❗🙂

Występ jednego z czołowych RAPERÓW w POLSCE❗🙂

👉 PIĄTEK – 13/04/2018 👈

👉 Koncert – 🔥🔥💥 KĘKĘ 💥🔥🔥

KęKę właściwie Piotr Dominik Siara znany również jako Kę, Kędzior, Kiki – Polski Paper. Wraz z raperem i producentem muzycznym Kotzim współtworzył projekty Boa’s i KoKę. W 2013 roku ukazał się wyróżniony złotą płytą debiutancki album solowy rapera zatytułowany Takie rzeczy. Muzyk współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: WhiteHouse, Pawbeats, Czarny HIFI, Paluch oraz Ramona 23.

Sala RETRO – DJ STER
Sala AVANGARDE – BLACKDEEJAY

Bilety: Ceny podamy niebawem

UWAGA❗ KLUB CZYNNY OD GODZINY 20:00 ❗

Leave your comment

%d bloggers like this: